Karabinek PWS MK111 MOD 2

  • Dodaj recenzję:
  • PWS MK111 MOD2
  • Producent: Primary Weapons Systems
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 10 900,00 zł
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

SERIA PWS MK1 MOD 2

To najnowsze karabinki AR15 z systemem tłokowym, zaprojektowane od nowa, na bazie doświadczenia jakie firma PWS zdobyła podczas kilkuteniej produkcji i eksploatacji karabinków pierwszej generacji - MOD 1 

LŻEJSZY & WYTRZYMALSZY

MK1 Series: Long-Stroke Piston

Upper i lower w karabinkach PWS MOD 2 są teraz odkuwane dzięki czemu są wytrzymalsze przy jednoczesnej redukcji wagi. Zastosowanie nowego procesu technologicznego pozwoliło uzyskać materiał dużo lepszy niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod produkcji.

 

TECHNOLOGIA PICMOD

Karabinki PWS MOD 2 standardowo są wyposażone w osłonę lufy (handguard) w najnowszym systemie PICMOD, który jest połączeniem najbardziej popularnych systemów Picatinny oraz Keymod. Zastosowanie systemu Picmod daje ogromne możliwości przy montażu dodatkowych akcesoriów do naszego AR`a.

 

REGULOWANY BLOK GAZOWY 

 

 Nowy blok gazowy pozwala na szybkie ustawienie pracy w trzech trybach:

 

PRECYZJA WYKONANIA

 

Projektując karabinki MOD 2 firma PWS postawiła na precyzyjne wykonanie każdej części broni. Zastosowano nowy system montażu osłony lufy (handguard), dzięki któremo uzyskano idealne spasowanie z upperem.


ULEPSZONY MECHANIZM SPUSTOWY

 

Karabinek MOD 2 oferuje ulepszony spust, który za nim opuści fabrykę jest dodatkowo regulowany tak aby maksymalnie zwiększyć płynność jego pracy. Standardowo ustawiony jest na 2,5kg.

 

NOWY BUFFER TUBE

MK1 Series: Enhanced Buffer Tube

Nowy Buffer Tube wykonany jest z materiałów zwiększających wytrzymałość oraz odporność na korozję. Zmniejszono również jego masę. Nowy system Ratchet-Lock eliminuje potrzebę blokowania nakrętki Buffer Tube poprzez punktowe nabijanie. Daje to możliwość szybkiego i łatwego demontażu. Centralne umiejscowienie gniazda Sling QD poprawia komfort pracy z bronią przy wykorzystaniu pasów.

 

OBUSTRONNY SELEKTOR OGNIA, ZRZUT MAGAZYNKA ORAZ ZAMKA

Kupując karabinek MOD 2 nie jest istotne czy jesteś lewo czy praworęczny...

Wszystkie manipulatory są obustronne.

 

ERGONOMIA

Karabinki PWS MOD 2 wyposażone są w akceoria BCM (chwyt oraz kolba) i Lancer (magazynek)

 

KARABINEK MK111 MOD 2

 

 


SPECYFIKACJA

 - Kaliber: .223 rem.
- Gwint lufy: 1:8
- Waga: 2,6 kg
- Długość lufy: 11,85" (30 cm)
- Długość całkowita: 72 cm
- Gas Piston System: Carbine

Kaliber: 5.56 (223Rem)