Kurtka w stylu myśliwskim Graff 506-WS

  • Dodaj recenzję:
  • 6GRAFF-506-WS_3XL
  • Producent: Graff
  • Dostępność: Dostępny
  • szt.
  • 320,00 zł

Kurtka w stylu myśliwskim Graff 506-WS

Lekka i funkcjonalna kurtka typu Softshell w stylu myśliwskim. Jest termoaktywna, oddychająca. Zapewnia komfort cieplny, chroni przed wiatrem i małym deszczem.

Kurtka jest uszyta w technologii WATER STOP, czyli połączenia znanej membrany BRATEX oraz materiału POLARON-X. Zewnętrzna warstwa elastycznej dzianiny jest zaimpregnowana specjalną apreturą DRY CARE, dzięki czemu kurtka jest odporniejsza na wilgoć i zabrudzenia oraz łatwa w czyszczeniu.

Elementem charakterystycznym kurtki jest wodoszczelna kieszeń na piersi wraz z tematycznym, leśnym motywem. Kurtka jest utrzymana w jednolitej kolorystyce ciemnej zieleni. Kontrast stanowią eleganckie skórzane i metalowe dodatki.

Kurtka jest niezwykle funkcjonalna i posiada:

✔ kieszenie – wewnętrzne i zewnętrzne,

✔ wodoodporne zamki przy kieszeniach,

✔ 2-stopniowa regulacja obwodu mankietów,

✔ elastyczny ściągacz ze stopperem na dole kurtki,

✔ ramiona wzmocnione dodatkową tkaniną odporną na ścieranie.

Kurtka jest przeznaczona do użytkowania w lesie, w terenie, w mieście, jako odzież wierzchnia do innych produktów GRAFF np. bielizny termoaktywnej. Kurtka wraz z właściwie dobraną odzieżą tworzy THERMO-system, który zapewnia użytkownikowi komfort cieplny dzięki cyrkulacji powietrza, odprowadzaniu wilgoci na zewnątrz, ochronie przed wiatrem, lekkim deszczem oraz przegrzaniem. System jest dynamiczny i działa tym szybciej, im większa jest różnica temperatur wewnątrz i na zewnątrz odzieży.

Dobrze sprawdzi się szczególnie jesienią i wiosną.

 

Jeśli mają Państwo problem z doborem odpowiedniego rozmiaru, służymy pomocą oraz zachęcamy do skorzystania z tabeli rozmiarów dla odzieży firmy GRAFF.