Stag Arms 3T
Stag Arms 3T Cena: 5 490,00 zł
  • Kod: 1STAG-3T
  • Producent: Stag Arms
  • Dostępność: Niedostępny online
Poleć produkt
szt.Dane techniczne:

Stag Arms 3T

STAG ARMS jest liderem produkcji karabinków AR w USA. "Stagi" znane są z swojej niezawodności i jakości wykonania zgodnej z specyfikacją militarną tzw. MIL-SPEC. W przeciwieństwie do innych producentów, STAG-ARMS produkuje 80% podzespołów do swoich karabinków. Firma Stag jako jedna z niewielu na rynku podjęła się produkcji AR'ów dla strzelców leworęcznych.


Stag Arms Model 3T to karabin uniwersalny, przeznaczony zarówno dla strzelców sportowych jak i do strzelania taktycznego. Model 3T powstał na bazie doświadczeń pracowników służb mundurowych oraz członków teamu Stag Arms strzelających konkurencje 3G co pozwoliło stworzyć karabin idealnie dostosowany do dynamicznych strzelań na krótkim oraz średnim dystansie jak i strzelań precyzyjnych na większych odległościach. Jeśli potrzebujesz karabinu stworzonego do działań taktycznych lub startujesz w zawodach typu IPSC lub 3G to Stag Arms 3T jest stworzony właśnie dla Ciebie.


SPECYFIKACJA:

- Waga: 3,3 kg

- Długość całkowita: 82 cm (kolba złożona)

- Lufa: 16” – 40cm, chromowana, gwint 1/9

- Tryb ognia: pojedynczy

- Kaliber: 5.56 NATO (akceptuje amunicję .223)

- Chwyt: A2

- Kolba: Milspec

- Spust: mil-spec (nieregulowany 2,5  – 3,5 kg)

- Łoże: 13.5” VSR-T Diamondhead USA

- Przyrządy celownicze: polimerowe Diamondhead USA, składane niskoprofiloweW komplecie: jeden magazynek, plastikowy kufer

 

Chcesz mieć niepowtarzalnego AR-a? Teraz możesz wybrać kolor swojego karabinka.

Dostępne kolory:
Opcja płatna dodatkowo 500zł. Okres oczekiwania około miesiąca.

 

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 873 09 50.

 


Copyright © Besthunters.pl 2011
oprogramowanie: SOTE